rodiklisrodiklis  BLOGAS  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  Draugai  PrisijungtiPrisijungti  
Mūsų blogas apie knygas - http://skaitantiems.blogspot.com - kviečiame apsilankyti!

Share | 

Jurga Ivanauskaitė „Miegančių drugelių tvirtovė“.

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Nuo stogo
Administratorius.

Pranešimų skaičius : 2679
Amžius : 24
Registracijos data : 2008-04-25

RašytiTemos pavadinimas: Jurga Ivanauskaitė „Miegančių drugelių tvirtovė“.   Št. 04 26, 2008 9:09 am

Anotacija.
Romane susipina trys siužetinės linijos: prekyba moterimis, amžiaus vidurio krizė ir Apokalipsė.
Gali pasirodyti, kad šios temos niekuo nesusijusios, tačiau, pasak Drugelio efekto arba Chaoso teorijos, peteliškės sparno plastelėjimas Amazonės džiunglėse sukelia taifūną Japonijoje. Taigi į vergiją parduotos lietuvės merginos kančia ir pažeminimas galbūt prišaukia uraganą Meksikos įlankoje, o Pasaulio pabaigos akivaizdoje nebejaunų žmonių paskutinė meilė atrodo saldesnė už pirmąją. Net ir liūdniausi dalykai kartais išspaudžia ne ašaras, o šypseną.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://junior-painkiller.blogspot.com
Džuljeta
Spaustuvė.

Pranešimų skaičius : 1546
Amžius : 28
Registracijos data : 2008-04-26

RašytiTemos pavadinimas: Re: Jurga Ivanauskaitė „Miegančių drugelių tvirtovė“.   Št. 04 26, 2008 11:34 pm

teko skaityti, išties puiki knyga, nors gal vietomis pernelyg atvira... bet palyginus su "Placebu" ši knyga - nuostabi. Nors joje kalbama apie bjauresnius dalykus, bet lengvai galima įžvelgt ir humoro, kuris tą kartais kylantį pasibjaurėjimą nuplauna kaipmat :>
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Nuo stogo
Administratorius.

Pranešimų skaičius : 2679
Registracijos data : 2008-04-25

RašytiTemos pavadinimas: Re: Jurga Ivanauskaitė „Miegančių drugelių tvirtovė“.   Sk. 04 27, 2008 4:00 am

Kai užverčiau tą knygą, jaučiausi labai prislėgta ir tokia apie viską labai galvojanti.
What a Face
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://junior-painkiller.blogspot.com
Daigas
Žodis.

Pranešimų skaičius : 72
Registracijos data : 2008-05-11

RašytiTemos pavadinimas: Re: Jurga Ivanauskaitė „Miegančių drugelių tvirtovė“.   Sk. 05 11, 2008 6:05 am

Labai seniai skaiciau scratch Daug nieko neprisimenu,bet ta knyga mane kazkuo patrauke :)
Atgal į viršų Go down
Akiro
Junginys.

Pranešimų skaičius : 89
Amžius : 25
Registracijos data : 2009-07-04

RašytiTemos pavadinimas: Re: Jurga Ivanauskaitė „Miegančių drugelių tvirtovė“.   Sk. 07 05, 2009 12:03 am

Labai liūdna knyga. 
Skaitymas slėgė, bet vis vien - ėmiau ir skaičiau. Liko įspūdis. Manau, tai ir yra svarbiausia.

Atgal į viršų Go down
Vik
Raidė.

Pranešimų skaičius : 1
Registracijos data : 2010-05-11

RašytiTemos pavadinimas: Re: Jurga Ivanauskaitė „Miegančių drugelių tvirtovė“.   Antr. 05 11, 2010 6:46 am

Mane ši knyga tiesiog užkabino, man tas atvirumas patiko, visada mėgau atvirumą ir ši knyga man tai davė. Pritariu Nuo stogo. tikrai keistas jausmas buvo ir man kai ją užverčiau
Atgal į viršų Go down
Agniux
Pastraipa.

Pranešimų skaičius : 182
Amžius : 22
Registracijos data : 2008-04-27

RašytiTemos pavadinimas: Re: Jurga Ivanauskaitė „Miegančių drugelių tvirtovė“.   Št. 04 09, 2011 10:15 am

Šlykšti knyga ;DD O jei rimtai, tai dar nėra taip buvę, bet šios knygos pirmoji pusė labai patiko, įtraukė, neleido atsiplėšti. 180 puslapių perskaičiau neatsitraukus. Bet tik knyga įpusėjo, jos visos persikraustė į "Miegančių drugelių tvirtovę" knygos skaitymas tapo sunkiu uždaviniu, ir skaičiau tik dėl to, kad norėjau pabaigti. Tikrai taip dar nebuvo nutikę ir nežinau priežasčių, kodėl skaitant atsitiko būtent taip. Labai jau nervino mane ta Monikos menopauzė (juk ten ji jai buvo?), vidurio amžiaus krizė.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://wawagnijos-knygos-filmai.blogspot.com
Pookė
Sakinys.

Pranešimų skaičius : 124
Amžius : 22
Registracijos data : 2009-08-02

RašytiTemos pavadinimas: Re: Jurga Ivanauskaitė „Miegančių drugelių tvirtovė“.   Sk. 04 17, 2011 5:21 am

Labai patiko, nors kartais pasvarstymai apie pasaulio pabaigą vertė praversti juos, bet mano sąžinė būtų mane užgraužus, todėl skaičiau viską. Juokiausi, netgi verkiau. Tiesa, niekuo nei nustebino, nei šleikštulį kėlė, tiesiog norėjosi skaityti skaityti ir skaityti. Lyginau šią knygą su Viršvalandžiais, nes vienoje vietoje Jurga užsiminė, kad jos paskutiniai mėnesiai primena šią knygą. Taigi katė Šmėkla tikrai buvo ir realiame Jurgos gyvenime. Įdomu. Rolling Eyes
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://www.nestos.weebly.com
Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Jurga Ivanauskaitė „Miegančių drugelių tvirtovė“.   

Atgal į viršų Go down

Jurga Ivanauskaitė „Miegančių drugelių tvirtovė“.
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Jurga Šeduikytė